wtorek, 15 września 2009

Podziękowania dla kolegów blogerów!

Dzisiejszy wpis będzie trochę inny. Chciałem go poświęcić na zaprezentowanie pięciu blogów, które w miesiącu sierpniu "odesłały" do mnie największą ilość czytelników. Robię to dopiero teraz, bo dopiero teraz wpadłem na pomysł, żeby co miesiąc w ten sposób wyróżniać blogi dzięki którym mój blog może zaistnieć w sieci:)

1. Rentier
Jeden z moich ulubionych blogów. Ten interesujący blog koncentruje się bardziej na budowaniu biznesu i motywacji, niż na finansach osobistych. Wiele bardzo ciekawych i dobrze napisanych wpisów. Często aktualizowany. Polecam!

2. APP Funds
Blog z zacięciem giełdowym, choć nie stroniący od tematyki z zakresu finansów osobistych. Aktualizowany niemal codziennie. Warto odwiedzać!

3. Milion z tysiąca
Blog opisujący drogę autora od małych (jeszcze!) do dużych pieniędzy. Polecam, bo można na nim znaleźć wiele przydatnych informacji.

4. Milion Alternatywnie
Kolejny blog, który czytam regularnie. Wiele ciekawych wpisów. Zachęcam do odwiedzin!

5. Pożyczki 2.0
Blog koncentrujący się na tzw. pożyczkach społecznościowych. Bardzo dobre kompendium wiedzy dla zainteresowanych tematem. Polecam!

Zachęcam wszystkich, którzy jeszcze jakimś cudem nie znają wyżej wymienionych blogów do ich jak najszybszego odwiedzenia:). A ze swojej strony bardzo kolegom blogerom dziękuję za zamieszczenie na swoich stronach linków do FINANSÓW DOMOWYCH.

Przeczytaj także:
Fundusz bezpieczeństwa
Klucz do bogactwa
Inflacja - czyli co pożera Twoje marzenia?
Finansowy przegląd okresowy
Milionerzy z sąsiedztwa

8 komentarzy:

 1. Dzięki za polecanie Pożyczek 2.0! Swoją drogą dobry przykład relacji win-win, bo Twój blog znajduje się z kolei w czołówce stron z których przychodzą moi czytelnicy.

  Pozdrawiam i życzę sobie utrzymać się na Twojej liście:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za link. Cieszę się, że liczba Twoich czytelników tak szybko rośnie, bo jak pierwszy raz tu trafiłem to wiedziałem, że to jest blog, którego brakowało i postanowiłem Ci pomóc. Świetnie wypełniłeś niszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zajrzałem właśnie na swoje statystyki i zacząłem się zastanawiać co taki skok od ciebie. Dzięki za podlinkowanie i wzmiankę. W sumie trafnie opisałeś poszczególne.

  Jeśli tworzyłbym podobne zestawienie, ale nie wg. trafiku lecz jakości to na pewno byłbyś w pierwszej trójce (razem z APP i Rentierem). Co łączy te dobre blogi: głównie regularność i jakość contentu...
  Samemu nad tym pracuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. @ Arek
  Fajnie, że Tobie mój blog także się "przydaje".
  Co do utrzymania się na liście to staraj się, staraj:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. @ Marcin
  Faktycznie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością odwiedzin bloga. Dzięki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. @ Adam
  Dzięki za miłe słowa. Myślę, że jeszcze nie zasługuje na bycie wymienianym jednym tchem:)) z tak doborowym towarzystwem. A regularność faktycznie chyba jest dość ważna. Ludzie mają przyczynę, żeby na bloga często powracać. Przyznam szczerze, że regularne pisanie jest trudne, dlatego pełen szacunek dla APP za potrzymanie takiej ilości wpisów przez tak długi okres. Moim założeniem jest min. 10 wpisów miesięcznie. Na razie, spontanicznie wychodzi więcej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł z tą listą! Zgapię to u siebie i dodam w podsumowaniach miesięcznych.

  OdpowiedzUsuń
 8. @ Paweł
  Pomysł nie mój. Sprawa dość popularna w amerykańskiej blogsferze. Ty promujesz mnie, ja promuję Ciebie. Jak napisał Arek jest to win-win situation dla każdego. Czym bardziej będziemy się nawzajem wspierać tym szybciej wyjdziemy do tzw. mainstreamu:). Mam nadzieję, że uda mi się załapać na Twoje zestawienie.
  pzdr

  OdpowiedzUsuń